Rozpoczęła się sprzedaż karnetów i akredytacji na 18. MDAG

W piątek 2 kwietnia o godzinie 10:00, rozpoczęła się sprzedaż karnetów oraz przyjmowanie zgłoszeń akredytacyjnych na tegoroczną 18. edycję festiwalu Millennium Docs Against Gravity, który odbędzie się w formule hybrydowej - część kinowa w siedmiu miastach (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Poznań, Katowice, Lublin i Bydgoszcz) potrwa od 21 do 30 maja, część online od 3 do 20 czerwca. Ogłoszeniu sprzedaży karnetów towarzyszy także specjalne wielkanocne ogłoszenie programowe. 

Karnety 

W tym roku limitowana pula karnetów będzie dostępna także jako prezent. Poniżej znajduje się dokładna instrukcja, w jaki sposób można zakupić wstęp na prawdziwą filmową ucztę dla siebie oraz dla kogoś bliskiego. 

Sprzedaż karnetów w cenie 250 zł odbywa się przez stronę festiwalową mdag.pl oraz przez strony goingapp.plempikbilety.pl. Karnet można kupić także stacjonarnie w salonach Empiku.

Link do sprzedaży karnetów: https://mdag.pl/18/pl/warszawa/page/Karnety

Sprzedaż bardzo limitowanej w tym roku ilości karnetów potrwa do 3 maja 2021 r. lub do wyczerpania puli.

Link do sprzedaży karnetów na prezent: https://mdag.pl/18/pl/warszawa/page/Kup-karnet-na

Sprzedaż karnetów na prezent trwa do 29 kwietnia 2021 r. Prosimy pamiętać, że karnety kupione na prezent i stacjonarnie w Empiku muszą zostać dodatkowo zarejestrowane najpóźniej do 3 maja 2021 r. pod linkiem: https://mdag.pl/18/pl/warszawa/page/rejestracja-karnetu-z

Akredytacje 

Ilość akredytacji prasowych oraz branżowych jest ograniczona. Osoby, które otrzymują pozytywną decyzję o przyznaniu akredytacji, są proszone o opłacenie akredytacji w wysokości 150 zł najpóźniej do 3 maja 2021 r. za pomocą formularza płatności, do którego link otrzymają w mailu z potwierdzeniem, że ich zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie. Prosimy pamiętać o zachowaniu tego terminu!

Link do formularza zgłoszeniowego do akredytacji: https://mdag.pl/18/pl/warszawa/page/Formularz-akredytacyjny

Formularz akredytacyjny należy uzupełnić nie później niż 19 kwietnia 2021 r.

O decyzji przyznania akredytacji poinformujemy, wysyłając informację na adres mailowy podany w zgłoszeniu, nie później niż 26 kwietnia 2021 r.

Festiwal Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w tym roku w formie hybrydowej. Po części kinowej (21-30 maja) w siedmiu polskich miastach (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Poznań, Katowice, Lublin, Bydgoszcz), odbędzie się część online od 3 do 20 czerwca, prezentująca część filmów z programu kinowego. Mecenasem Festiwalu jest Bank Millennium.