Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego - Zakrocki i Mazurkiewicz


wtorek, 25 maja | 20:00 | Iluzjon Stolica

Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego - Zakrocki i Mazurkiewicz

po filmie CAŁY TEN DŹWIĘK reż. Gunnar Hall Jensen

W języku polskim

Gabinet masażu ucha wewnętrznego to projekt szarlatański, mieszający prawdę z fikcją, absurd i groteskę z traktowaniem rzeczy serio. Odwołując się do tradycji szamanów i cyrulików, odnajdujemy głębokie związki między medycyną a muzyką, opierające się na uzdrawianiu przez słuchanie. Nasze działanie jest różne od podejścia muzykoterapeutów, ale nie zamykamy się na wiedzę i inspiracje płynące z tej dziedziny. Jako szarlatani jesteśmy rozgrzeszeni i wolni, jako ludzie o dobrych sercach mamy jak najlepsze intencje. Zgodnie z nauką prof. Ripplemarka gramy i uzdrawiamy- zarówno innych jak i siebie!

Sesję poprowadzą:

Patryk Zakrocki - improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy. Samouk, ale pobierałteż lekcje kompozycji u prof. B. Schaeffera i muzyki indyjskiej u M. Pomianowskiej. Zajmuje się muzyką kameralną, elektroakustyczną, słuchowiskami. Autor teatralnej, filmową, bajkową

Jacek Mazurkiewicz - kontrabasista, kompozytor. Układa dźwięki, bazując na wrażeniach emocjonalnych i pulsie. Zajmuje się udźwiękowieniem, komponowaniem i produkcją muzyki do filmów i spektakli. Jego ostatnią aktywnością jest praca w laboratorium UMCS w Lublinie.